Ülke/Dil Seç

Katilarak pesin ödenmis alisveris kartlari kazanin!

Win a trip for joining

Madde I: Organizasyon

IPSOS INTERACTIVE SERVICES, tescilli yönetim merkezi 79-81 Borough Road, London SE1 1FY (United Kingdom) adresinde bulunan, Birlesik Krallik Sirketler Sicil Defterine 3903040 sicil numarasiyla kayitli ve Yöneticisi tarafindan temsil edilen bir sirket, Erisim Panellerinde ankete katilmayla baglanti olarak ücretsiz katilimli bir çekilis düzenlemektedir.

Bu çekilise katilarak bu kurallarin sizi baglamasini kabul edersiniz.

Madde II: Uygunluk

Ödül çekilisi, yarisma süresi esnasinda panele katilan ve asagidaki kosullari yerine getiren tüm Ipsos Access Panel üyelerine açiktir:

  • Su ülkelerde yasayan üyeler: Fransa, Ingiltere, Almanya, Ispanya, Italya, Belçika, Hollanda, Isveç, Çek Cumhüriyeti, Danimarka, Finlandiya, Macaristan, Norveç, Polonya, Romanya, Isviçre, Türkiye ve Rusya. Ve
  • 16 yasindaki veya daha büyük üyeler. (Resit olma yasinin 16'dan büyük oldugu tüm ülkelerde bu ödülü talep etmek ve/veya almak için anne babadan izin alinmasi ve/veya kazanan kisiye bir yetiskinin eslik etmesi gerekebilir.)

Ödül çekilisine Ipsos Group sirketlerinin hiçbir çalisani ve bu çalisanlarin birinci dereceden yakinlari katilamaz.

Çekilise kisi basina bir katilim (ayni soyadi, adi, e-posta adresi) gerçeklestirilebilir.

Madde III: Çekilise Katilim Dönemi

Üç ayda bir yapilan Panel Çekilisine katilim dönemi 01/05/2014 Greenwich Zaman Ayarina (GMT) göre saat 00:01'de baslar ve 31/08/2014 saat 12:00'de (GMT) sona erer.

Mücbir sebep durumunda, IPSOS INTERACTIVE SERVICES önceden haber vermeden çekilise katilim süresini askiya alma veya uzatma hakkini sakli tutar.

Madde IV: Katilim sekli

Herhangi bir satin alma gerekli degildir. IPSOS INTERACTIVE SERVICES tarafindan bu Çekilise katilmaya davet edilen ve Çekilise katilim süresi içinde anketin tamamini dolduran herkes otomatik olarak bir (1) katilim hakki elde eder.

 

Bu anketin doldurulmasi çekilise katilmak için gerekli degildir ve kazanma sansinizi arttirmaz. Anketi doldurmadan katilmak için, lütfen epanel-tr@ipsosinteractive.com adresimize konu satirinda "Alternatif giris yöntemi: Üç aylik ise alma çekilisi" yazan bir e-posta gönderin ve mesaj içeriginizde adinizi, adresinizi, dogum tarihinizi, telefon numaranizi ve kisisel e-posta adresinizi belirtin. E-posta yoluyla yapilan katilimlar çekilise katilim dönemi içinde alinmalidir.

Madde V: Kazanan(lar)in belirlenmesi

Kazananlar uygun katilimcilar arasindan 30/09/2014 tarihinde yapilacak rasgele çekilis yoluyla belirlenecektir. Çekilise katilim süresi içinde basvurulari alinan tüm uygun katilimcilar arasindan 30 kisi seçilecektir. Ankete katilim süresinin uzatilmasi halinde, IPSOS INTERACTIVE SERVICES çekilisi ileri bir tarihe erteleme hakkini sakli tutar. Tüm kararlar kesin ve baglayicidir.

Kazanan(lar)a çekilisten itibaren on dört gün içinde posta, e-posta veya telefonla haber verilecektir. Kazanan(lar) ödülü talep etmek için e-postanin gönderildigi tarihten itibaren on (10) gün içinde bu bildirimi cevaplamalidirlar. Bildirimden itibaren on (10) takvim günü içinde bir yanit alinmazsa ödül(ler) alma hakki kaybedilecek ve geri kalan uygun katilimcilar arasindan rasgele çekilisle belirlenecek baska (bir) kazanan(lar)a verilebilecektir. Tekrarliyoruz, bu ödüllü çekilisi kazanan(lar) ödülü talep edebilmek için kendilerine yapilacak bildirimi on (10) gün içinde yanitlamak zorundadir. Yapilmalarindan sonra ödüllerin verilmeden kaldigi üç (3) farkli çekilis olacaktir. Talep edilmeyen ödüller verilmeyecektir.

Ödül kazananlara iliskin bilgiler pullu, üstünde adres yazili, ticari boy bir zarf içinde Ipsos Interactive Services Ltd, Kings House, Kymberley Road, Harrow, Middlesex HA1 1PT (United Kingdom) adresine mektup gönderilerek ögrenilebilir.

Madde VI: Ödül

30 ödül dagitilacaktir.

Bir (1) ödül rastgele çekilisle 30 talihliye 250 TRY ödüllü 30 önceden ödenmis MasterCards®, seklinde verilecektir.

Ödüllere alternatif olarak bir nakit ödemesi söz konusu degildir. Ipsos Interactive Services disinda ödüllerin aktarilmasina veya devredilmesine izin verilmez. Ipsos Interactive Services, mevcut ödülleri esit veya daha yüksek degerde ödüllerle degistirme hakkini sakli tutar.

 

Madde VII: Yükümlülük

Ipsos Interactive Services katilimci kayitlarinin alinmasi, ödüllü çekiliste kazananlara bildirim yapilmasi veya kazananin bildirime yanit vermesi dahil ancak bununla sinirli olmayacak sekilde çekilisi etkileyen, engelleyen veya çekilise halel getiren geç, kayip, yanlis yere gönderilen, mekanik olarak çogaltilmis, yanlis teslim edilmis, eksik, okunaksiz veya anlasilmaz basvurular, mesajlar veya postalar; kurulamayan ag baglantilari; basarisiz, tamamlanmayan, bozuk veya geciken bilgisayar iletisimi; çevrimiçi arizalar; donanim, yazilim veya baska teknik arizalar veya bozukluklar ya da baska iletisim bozukluklari veya kosullardan sorumlu degildir. Ipsos Interactive Services çekilise katilim sirasinda veya çekilise katilim için gerekli herhangi bir bilgiyi karsidan yükleme nedeniyle katilimcinin bilgisayarinda meydana gelebilecek herhangi bir zarar ve ziyandan da sorumlu degildir.

Madde VIII: Ödüllerin verilmesi

Kazanan kisi, ödülü kabul ederek, IPSOS INTERACTIVE SERVICES'e çekilisle baglantili promosyon faaliyetleri kapsaminda soyadini, adini, posta veya Internet adresini, verilen ödül disinda baska herhangi bir karsilik olmadan, kullanma izni verir.

Madde IX: Kanit Anlasmasi

Bariz hata hali disinda, IPSOS INTERACTIVE SERVICES tarafindan isletilen çekilis sistemleri tarafindan saglanan bilginin çekilis amaçlari dogrultusunda söz konusu bilginin veri islemesi ve baglanti ayrintilariyla ilgili herhangi bir anlasmazlikta baglayici kanit olusturacagi kabul edilir.

Madde X: Yargi yetkisi

Bu kurallar Ingiliz yasalarina ve Ingiliz mahkemelerinin münhasir olmayan yargilama yetkisine tabidir.

Madde XI: Veri koruma

Çekilise katilanlarin posta adresi, telefon numarasi ve e-posta adresi dahil kisisel bilgileri çekilise katilim için kaydedilmeleri ve kazanan katilimciya bildirimde bulunmak için kullanilacaktir. Tüm katilimcilara, web sitemizde yayinlanan duyurular dahil, kazananlarin bildirilmesinde de isimler ve cografi konumlari kullanilacaktir. Kisiler bilgilerinizi 1998 Veri Koruma Yasasi hükümlerine uygun olarak kullanacagiz.

Kisisel verilerinizi nasil kullanacagimiza iliskin bütün ayrintilar için, lütfen adresinde bulacaginiz gizlilik politikamizi okuyun. Veri koruma yasasina uygunlugumuzla ilgili tüm bilgileri edinmek için, lütfen compliance@ipsos.com , adresindeki Veri Koruma Görevlimizle irtibat kurun veya Data Protection Department, Ipsos Interactive Services Ltd, 79-81 Borough Road, London SE1 1FY, United Kingdom adresine posta gönderin.

Madde XII: Fikri Mülkiyet haklari

Fikri Mülkiyet haklarimiz uyarinca, bu çekilisi olusturan ögelerin tamaminin veya bir kisminin herhangi bir biçimde kopyalanmasi veya taklit edilmesi kesinlikle yasaktir. Adi geçen ticari adlar ilgili sahiplerinin tescilli ticari unvanlaridir.