Ülke/Dil Seç

Puan programım

Uygunluk

Türkiye içerisinde bulunan tüm aktif Ipsos Access Panel üyeleri bir ödül puanları hesabına sahiptir, programa katılmaya uygundur ve anketleri tamamlayarak puan kazanır.

Puan Hesabı Güncellemeleri

Puan hesabınız bir ankete katılarak Puan kazandığınız her seferinde güncellenecek veya puan yatırılacak. Pek çok durumda hesabınıza anketi tamamladıktan birkaç dakika sonra puan yatırılacaktır. Puanları kullandığınızda puanlar derhal hesabınızdan düşecek.

Bir hata durumunda Ipsos Interactive Services bölümü panel katılımcısının Puan hesabında düzenleme yapma hakkını saklı tutar.

Gelecekte ilave puan kazanma yöntemleri hizmete sunulabilir. Puanlar yalnızca Ipsos Interactive Services bölümünün takdirine bağlı olarak hesabınıza eklenebilir.

Puan Kullanım Süresi Bitiş Tarihi

Ipsos Access Panels'in aktif bir üyesi olmaya devam etmeniz durumunda ve puan programı yürürlükte kalmaya devam ettiği sürece puanlarınızın kullanım süresi dolmaz.

Bununla birlikte Ipsos Access Panels'den üyeliğinizi iptal eder veya üyeliğiniz sonlandırılırsa puan hesabınız 30 gün sonra kapatılacaktır. O zaman tüm puanlar kaybedilecektir.

Ipsos Interactive Services bölümü, Ipsos Interactive Services kurallarının veya şartların ve koşulların açık bir şekilde ihlal edildiğinin tespiti durumunda önceden herhangi bir bildirim yapmaksızın veya sonrasında kararı değerlendirme gereği duymadan bir panel katılımcısını panelden çıkarma hakkını saklı tutar. Üyeliğinizin aktif olmayan duruma (yani belirli bir süre boyunca herhangi bir anket davetine yanıt vermediğiniz durum) geçmesine izin verirseniz üyeiğinizi feshetme ce hesabınızı kapatma hakkını saklı tutmaktayız. Bu durumlarda tüm puanlarınız yukarıda açıklandığı gibi kaybedilecektir.

Aktarılabilirlik

Puanlar panel katılımcılarının hesapları arasında aktarılamaz.

Puan kullanımları

Puan kullanımları yalnızca seçilen öğe/öğeler için yeterli puana sahip olmanız durumunda başarıyla gerçekleştirilir.

Kuponlar

Kuponlar ve hediye çekleri düzenleyen satıcının belirlediği şartlara ve koşullara (politikalar, puan kullanımları, süre bitiş tarihleri) ve ücrete tabidir. Belirli satıcılar ve/veya zümreler mevcut olmayabilir.

Posta gönderimi

Tüm basılı kuponlar / hediye kartları normal posta yoluyla gönderilir. Lütfen teslimat için 6 hafta müsade edin.

Elektronik kuponlar / hediye çekleri e-posta yoluyla gönderilir. Lütfen teslimat için 6 hafta müsade edin.

Program Süresi ve Kural Değişiklikleri

Ipsos Interactive Services bölümü dilediği zaman kendi takdirine bağlı olarak bu programı kaldırma veya değiştirme, bu kuralları düzeltme veya ilave yapma hakkını saklı tutar.

Sorumluluk Sınırları

Ipsos Interactive Services bölümü puan ödenen herhangi bir öğenin kabul edilmesinden, mülkiyetinden ve/veya kullanımından kaynaklanan herhangi bir yaralanma, zarar veya hasarın her ne olursa olsun sorumluluğunu kabul etmez.

Bu kurallara ilişkin daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibat kurun.

Join Now